Zapraszamy na V edycję Konferencji dla Kobiet „Ważna i Odważna”

Zapraszamy serdecznie do spędzenia ostatniej soboty stycznia w niepowtarzalnym kobiecym gronie na 5 Konferencji dla Kobiet „Ważna i Odważna”.

Tym razem pochylimy się nad tematem naszej wyjątkowości i powołania zgodnie z

przewodnim wersetem konferencji z Listu do Efezjan 2,10:

„Jego bowiem dziełem jesteśmy, stworzeni w Chrystusie Jezusie do dobrych uczynków, do których przeznaczył nas Bóg, abyśmy w nich chodzili.”

Zaproszone kobiety opowiedzą o swojej drodze w odkrywaniu powołania oraz o tym jak wygląda ich życie w oparciu o swoje osobiste powołanie.

Konferencję poprowadzi:

Beata Brzeźnicka – inicjatorka Konferencji dla Kobiet „Ważna i Odważna” oraz spotkań i warsztatów dla kobiet. To pasjonatka coachingu i mentoringu w nurcie chrześcijańskim. Prowadziła sesje coachingowe w Leaderstyle w dwóch edycjach Coachingu Chrześcijańskiego. Jest Mentorem w Akademii Mentoringu Ewangelicznej Polski i współpracuje z inicjatywą Dziewczyny się Spotykają. Beata jest otwarta na nowe wyzwania, które odkrywa przed nią Bóg. Jest żoną i mamą dwójki wkraczających w dorosłe życie dzieci.

Swoje przybycie potwierdziły:

Jagoda Markiewicz – od 40 lat zaangażowana w ewangelizację i uczniostwo w Ruchu Chrześcijańskim Mt28. Jej pasją jest służba wśród kobiet. Pomaga kobietom w rozwijaniu osobistego potencjału, tak aby umiały pięknie żyć i pomagać w tym innym. Jest mentorką w Akademii Mentoringu Ewangelicznej Polski. Współorganizuje konferencję „Kobiety Razem” i współtworzy projekty: „Forum Kobiet”, „Malowane Bożym Pędzlem” i „Inspirujące Spotkania Warszawa”. Prowadzi cotygodniową audycję w Radio Chrześcijanin: „Akademia Pięknego Życia”. Jagoda, jest osobą pełną entuzjazmu, energii i wytrwałości.

Jest mężatką i mamą dwóch dorosłych synów.

Krystyna Stan-Zwiebel – przez 19 lat była misjonarką w Ruchu Chrześcijańskim Mt28. Zaangażowana w służbę ewangelizacji wśród uczniów i studentów, a w późniejszym czasie wśród profesjonalistów. Przez wiele lat odpowiadała za służbę wśród kobiet, była inicjatorką „Forum Kobiet”, szkoliła pracowników, a także była mentorem dla wielu kobiet, które doprowadziła do duchowej dojrzałości. Przez 14 lat mieszkała w Stanach Zjednoczonych, gdzie w lokalnym kościele służyła wśród studentów międzynarodowych. Obecnie jest mentorką w Akademii Mentoringu Ewangelicznej Polski. Krystyna jest osobą, która lubi nawiązywać nowe znajomości i dzielić się swoim doświadczeniem. Od kilku lat jest wdową.

Agnieszka Crozier – od ponad 30 lat zaangażowana w służę Fundacji Proem. Przez wiele lat liderka obozów chrześcijańskich dla dzieci i młodzieży, współorganizatorka konferencji dla kobiet a od 2006 roku dyrektorka Chrześcijańskiego Centrum Edukacyjnego w Tomaszowie Mazowieckim. Agnieszka jest niezwykle kreatywna i wielozadaniowa. Jest mężatką i mamą trójki wspaniałych dzieci.

Oprawa muzyczna:

????Anyah West – wokalistka, pasjonatka podróży. Od niedawna inicjatorka projektów muzycznych które zrzeszają i łączą chrześcijan z różnych miejsc Polski i z zagranicy. Przez wiele lat prowadziła uwielbienie w lokalnym kościele w Irlandii Północnej, a także była tam solistką w popularnym chórze BGCG. Ceni sobie jakość wizualną i dźwiękową. Obecnie mieszka w Krakowie i pracuje jako nauczyciel i koordynator matematyki w brytyjskiej szkole międzynarodowej. 

Na konferencji nie zabraknie:

  • miłej niespodzianki na przywitanie
  • czasu na pogłębianie relacji przy pysznych przekąskach i kawie
  • możliwości zakupu naturalnych kosmetyków

Ilość miejsc ograniczona!

BILETY: https://app.evenea.pl/event/waznaiodwazna2024/

(do 20.01 lub do wyczerpania miejsc)

DAROWIZNA: https://zrzutka.pl/ks7nek

WIĘCEJ INFORMACJI:

https://www.facebook.com/waznaiodwazna2

kontakt: beata.brzeznicka@gmail.com

PLAN KONFERENCJI:

14.30-15.00
Rejestracja
15.00-16.00
I Sesja
16.00-16.30
Przerwa na ciasto
16.30-17.30
II sesja
17.30-18.00
Przerwa na przekąskę
18.00-19.00
III sesja
19.00-19.15
Zakończenie

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.